O firmie

Firma PPHU DIAMENT Sp. z o.o. prowadzi działalność produkcyjną oraz świadczy usługi z zakresu:

  • automatyki przemysłowej, elektroniki, informatyki,
  • mechaniki
  • obróbki metali i tworzyw sztucznych
  • budowy maszyn

W produkowanych przez nas urządzeniach elektroniki przemysłowej i automatyki stosujemy podzespoły renomowanych firm światowych takich jak: ANALOG DEVICES, SIEMENS, SGS THOMSON, MAXIM, XILINX, PHILIPS, PHOENIX CONTACT i inne. Dokładamy także starań aby jakość naszych wyrobów nie odbiegała od analogicznych produktów europejskich.
W pracach projektowych, dużą uwagę przywiązujemy do stosowania właściwych rozwiązań technicznych, odpowiedniego doboru podzespołów i materiałów.
Staramy się aby nasze wyroby cechowała duża niezawodność i funkcjonalność.

Elementy mechaniczne cechuje wysoka precyzja wykonania i właściwa obróbka wykończeniowa zgodna z warunkami ich eksploatacji i oczekiwaniami Klienta.

Maszyny i urządzenia łączą w sobie elementy różnych technik - elektryczne, pneumatyczne, elektroniczne, mechaniczne. Do ich wykonania stosujemy stal zwykłą i nierdzewną, metale kolorowe, tworzywa sztuczne. Wszystkie nasze produkty cechuje łatwa serwisowalność i wysokie walory użytkowe.

Nie boimy się angażować w produkty jednostkowe, na indywidualne zamówienie Klienta jak też w produkcję krótko- i długoseryjną.

Wszystkie nasze wyroby wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami i dyrektywami.

Wykonujemy także serwis maszyn przemysłowych w zakresie układów zasilania sterowania i napędów. Nie unikamy także, serwisowania maszyn o starszej konstrukcji i pozbawionych dokumentacji. W uzasadnionych przypadkach w działaniach serwisowych wymieniamy układy przestarzałe na nowocześniejsze opracowane przez nas.

Szczególną uwagę zwracamy na niezawodność i staranność wykonania produkowanych przez nas urządzeń i elementów.

Nasze produkty z automatyki i elektroniki mają dużą odporność na zakłócenia, oraz konstrukcję ograniczającą negatywne skutki niewłaściwej eksploatacji.

Naszą dewizą jest zawsze interes i potrzeby Klienta.


ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY